Як вибрати хостел: наша версія

Як вибрати хостел: наша версія

Ми не любимо проводити години безперервно на сайтах з відгуками та будувати порівняльні таблиці. Ми вибираємо житло емоційно-інтуїтивно. І зараз розповімо, як саме.

Хостел – це класно, модно, молодіжно і недорого, але завжди є ризик нарватися на гуртожиток з гастарбайтерами і п’яними студентами, яких відрахували. Отже, що ми робимо, перш ніж натиснути кнопку “забронювати”.

1. Це дійсно перший пункт для нас. Дивимося сайт та соціальні мережі. Якщо хлопці заморочилися з хорошим логотипом, сайтом і з радістю ведуть свій аккаунт в Instagram – нам вони вже подобаються. І ми дивимося, чи подобається нам дизайн і те, що на фото, співпадає з нашими уявленнями про прекрасне)

2. Власне, пишемо назву цього хостелу тут же, в соціальних мережах. І уточнюємо всі питання, які нас цікавлять. У подорожі на схід Росії нас цікавили питання прання, можливості готувати, легко добиратися з траси до місця. Якщо відповідають відразу і дружелюбно, то люблять свій хостел і своїх гостей, тобто нас.

3. Вартість. При бюджетному подорожі, як у нас, це важливо. АЛЕ: самий дешевий хостел не може бути хорошим.

4. Можна глянути відгуки на букінгу, просто щоб переконатися в правильності вибору.

Пам’ятайте, що накрутити зараз можна все, рейтинги і хвалебні відгуки в тому числі. Подивіться, як хостел реагує на негативні відгуки, якщо вони є. І взагалі, в чому полягає цей негатив – адекват або просто істеричний гість.

 

Новости хостелов

Ваши комментраии

Хостелы в Киеве

Ищете хостелы в Киеве? Все хостелы Киева на карте.

Адреса хостелов, все хостелы и мини-отели на карте города Киев. Сайт поможет найти хостелы, мини-отели, hostel в Киеве.

Разместить информацию о хостеле.


Новости Хостелов

Отзывы о Хостелах