Тим, хто любить подорожі

Фото Тим, хто любить подорожі

Приїхавши в місто, ви стикаєтеся з проблемою поселення. Точніше, з нею ви стикаєтеся ще вдома, коли продумуєте маршрут подорожі. Справа все в тому, що у кожного з нас свій рівень доходу. А значить, елітні готелі по кишені далеко не всім.

Але і селитися в якій-небудь дірі теж не всім захочеться. Ось і виникає дилема: щоб недорого, але пристойно.

Невже такий варіант є?

Звичайно ж, так. Їх навіть кілька. І найоптимальніший з них – це хостел. Недороге тимчасове житло, але при цьому комфортне та чисте. Те, що потрібно туристу. Те, що потрібно небагатого студенту.

А чи знаєте ви?

Чи знаєте ви історію створення хостелів? А між тим, вона дуже цікава. Тому що сьогоднішнє тимчасове житло і те, чим воно було спочатку, – це дві великі різниці.

Ще на початку ХХ століття якийсь Річард Ширманн любив подорожувати зі своїми учнями. Але грошей на дорогі готелі в них, ясна річ, не було. Тоді Ширманн і придумав вихід: вони заселялися в порожню школу (діти ж на канікулах), стелили на підлогу мішки з соломою і так спали. Молодість – це той період, коли комфорт ще не так цінуються, як у середньому і старшому віці. Для молоді важливо інше.

Так що там Річард?

Загалом, Річард Ширманн оцінив перспективи і незабаром організував свій перший хостел в замок 12 століття (ну так, це вам не шкільні класи!). Загалом, скоро у містера Річарда була своя хостел-імперія, а подорожують отримали можливість недорогий ночівлі. А ще він заснував Федерацію хостелів, яка налічувала сотні подібних закладів по всьому світу.

Тільки ось в готелях сучасних немає мішків із соломою, зате в них є гаряча вода, м’яка постіль і особистий сейф. А що ще потрібно втомленому мандрівникові?

До речі, в кожній країні свої звичаї, і нерідко в ролі таких закладів виступають студентські гуртожитки.

Новости хостелов

Ваши комментраии

Хостелы в Киеве

Ищете хостелы в Киеве? Все хостелы Киева на карте.

Адреса хостелов, все хостелы и мини-отели на карте города Киев. Сайт поможет найти хостелы, мини-отели, hostel в Киеве.

Разместить информацию о хостеле.


Новости Хостелов

Отзывы о Хостелах