Чому хостели користуються популярністю

Чому хостели користуються популярністю

Коли потрібно знайти підходяще житло в столиці, багато людей воліють зняти в Москві хостел. Що являє собою даний вид проживання і на що звернути увагу при виборі?


Визначаємося з поняттями

Хостел в дослівному перекладі з англійської означає гуртожиток. Це одне слово дозволяє визначити приблизний рівень проживання, який можна отримати в подібних місцях. Однак не варто вважати, що це величезний коридор з великою кількістю кімнат. Найчастіше це досить зручне і вигідне місце, де є все необхідне для життя.

У кожному хостелі є гарячий душ, свіжа постіль і найчастіше сніданок, який включають у вартість проживання.

Також постояльці можуть розраховувати на:

  • загальну кухню;
  • пральню;
  • простору вітальню з телевізором;
  • інформаційну підтримку.

Варто підготуватися до суворим правилам проживання. В обумовлений час виконується реєстрація та виселення. У деяких навіть передбачено закриття вхідних дверей на ніч. Вкрай строго дотримуються стандарти чистоти (щоденне прибирання та санітарна чистка санвузлів).

Різновиди та особливості хостелів

Незважаючи на невисоку вартість проживання в хостелі найчастіше можна вибрати один з декількох варіантів:

  • двомісні та сімейні номери;
  • кімнати для друзів, розраховані на 5-6 осіб;
  • просторі приміщення для постояльців однієї статі.

На сьогоднішній день відкрито велику кількість різноманітних варіантів. В одних запропоновані спартанські умови (ліжко-місце, одна ванна кімната на поверх). В інших проживання можна порівняти з готелем економкласу. Їх називають ВІП-Хостелами. У них можна розраховувати не тільки на кімнату зі всіма зручностями і сніданок, але і на інші блага. У залежності від фінансових можливостей і переваг, номери можна забронювати заздалегідь або ж заселитися по прибутті, якщо є вільні місця.

Переваги і недоліки хостелів

Хостел – це бюджетний варіант готелю. Його головна перевага полягає в низькій вартості проживання. Невисока ціна обумовлена мінімальним набором послуг. Є все необхідне, але на додаткові привілеї розраховувати не доводиться. Якщо порівняти з готелем, в якому ціна проживання висока тільки через престижного назви, і комфортабельною кімнатою з усіма зручностями, такою, що обходиться вдвічі дешевше, вибір очевидний.

Чому хостели користуються популярністюКрім невисокої вартості, цей тип оренди житла має й інші переваги. Наприклад, в готелях найчастіше зупиняються друзі, які подорожують з мінімальними капіталовкладеннями. В комфортній обстановці можна поспілкуватися і зайнятися улюбленими справами.

Всі значущі недоліки пов’язані з необхідністю спільного проживання. Якщо в одній кімнаті знаходяться незнайомі люди, можливі непорозуміння і навіть конфлікти. Подібних складнощів не виникає, якщо постояльці доводяться один одному друзями або знайомими. Альтернативою може стати номер на кілька людей. Це більш дорогий варіант, тому доводиться вибирати – економія або зручні умови проживання.

Новости хостелов ,

Ваши комментраии

Хостелы в Киеве

Ищете хостелы в Киеве? Все хостелы Киева на карте.

Адреса хостелов, все хостелы и мини-отели на карте города Киев. Сайт поможет найти хостелы, мини-отели, hostel в Киеве.

Разместить информацию о хостеле.


Новости Хостелов

Отзывы о Хостелах