Чим гарний хостел

Чим гарний хостел

Якщо бажання побачити світ велике, а фінанси підтискають, то кращий варіант для проживання у своїй і чужій країні – це хостел. За його функціональним призначенням його можна назвати туристичним гуртожитком, яким воно, по суті, і є.

Особливого комфорту очікувати не варто, як і окремої кімнати для проживання. Проте різні хостели надають власні умови, які можуть разюче відрізнятися один від одного. Що їх об’єднує по частині сервісу, так це обов’язкова наявність гарячої води, спального місця, а іноді ще й сніданку, що входить в загальну вартість.

Кількість проживаючих в одному приміщенні може бути різним, зазвичай не менше 2-4. Але якщо пощастить, і туристичний сезон буде не в самому розпалі, то можна прожити цей час і одному.

Такі місця проживання більш суворі в своїх правилах. Обмеження накладаються на час, тобто після 12 ночі вас можуть не пустити. Не думаємо, що ви захочете перевірити це на своєму досвіді. Оскільки «текучка» постояльців велика, то до питань санітарії ставляться більш жорстко. На час прибирання в закладі в обідній час вас можуть попросити покинути його.

Найчастіше кімнати розраховані на проживання людей однієї статі, але при великому завантаженні може бути і змішаним. Кухня може бути представлена тільки чайником і мікрохвильовою піччю, але іноді зустрічаються і повноцінні варіанти з кухонним посудом і необхідним начинням.

Такий варіант житла є найбільш популярним у студентів і тих, хто молодий душею, хто готовий змиритися з відсутністю певного комфорту. Неможливо вгадати, хто в наступний раз буде ділити з вами житловий простір. Росіяни, подорожуючи по «європах», поки ще схильні віддавати перевагу міні-готелям, але все ж тенденція простежується зі схильністю до недорогого житла.

Якщо вам до душі неформальне спілкування та можливість дізнатися самі різні погляди на світ і поділитися своїми, то ласкаво просимо в сподобався вам хостел.

Новости хостелов , ,

Ваши комментраии

Хостелы в Киеве

Ищете хостелы в Киеве? Все хостелы Киева на карте.

Адреса хостелов, все хостелы и мини-отели на карте города Киев. Сайт поможет найти хостелы, мини-отели, hostel в Киеве.

Разместить информацию о хостеле.


Новости Хостелов

Отзывы о Хостелах